Archives

کمپین رفیقی جذاب برای باربیکیو

اكتبر 14, 2020 10:11 Published by

سس باربیکیو یکی از محصولاتی است که در سال 1386 به خانواده بزرگ مهرام وارد شد و هم اکنون در بسته بندی جدید به بازار عرضه گردیده است. این سس با طعم بی نظیر و عطر خاص، می‌تواند به باربیکیو پارتی‌های شما حال و هوای جدیدی ببخشد و عضو ثابت آشپزخانه‌ی شما باشد. در این بین مهرام به بهانه‌ی خوش‌آمد گویی به این محصول ، کمپینی را تدارک دیده. اگر دلتان می‌خواهد یکی از برندگان خوش شانس ست باربیکیو‌ی ما باشید کافی است کلیک کنید.

کمپین رمضان مهرام و قدردانی از کادر درمانی برای زحمات‌شان در ایام کرونا

اوت 5, 2020 9:09 Published by

در ماه مبارک رمضان، که ماه عبادت و نیکوکاری و بهره‌مندی از فرصت تفکر و تأمل در امور مختلف زندگی انسان است، و برای تشکر از کادر درمانی و پزشکی به‌پاسِ هفته‌ها خدمت بی‌وقفه به بیماران مبتلا به ویروس کرونا در کل کشور و قدردانی از آنان بابت ازخودگذشتگی و فداکاری وصف‌ناشدنی‌ای که از خود در این مدت نشان داده‌اند، شرکت مهرام کمپین جدیدی را با عنوان «قلب ما در دستان تو می‌تپد» آغاز کرده‌است.

هدایایی به رسم دوستی به دانش آموزان روستای محروم دلگان واقع در سیستان و بلوچستان

اكتبر 20, 2019 9:56 Published by

هزار دانش‌آموز شهرستان دلگان از توابع استان سیستان و بلوچستان سال تحصیلی امسال را با دوستی مشترک آغاز کردند. شرکت مهرام در ادامهٔ سیاست‌های حمایتی و نیکوکارانه‌ای که در دستورکار خود دارد، سال تحصیلی جدید را به کمک به دانش‌آموزان دلگانی اختصاص داد.

کمپین لذت دورهمی با مایونز مهرام

مه 14, 2019 5:24 Published by

در این روزها، با شروع ماه رمضان و به بهانه پهن شدن سفره‌های افطار، افراد زمان بیشتری را در کنار هم می‌گذرانند. به این ترتیب فرصت‌هایی دست می‌دهد که گاه خیلی‌ها تا نیمه‌های شب کنار هم باشند و از کنار هم بودن لذت ببرند. در این سال‌ها نسل جوان‌تر جامعه سعی داشته این فرصت‌های دور هم بودن را به شکلی ساده‌تر برگزار کند. زیرا که با توجه به تغییر سبک زندگی و افزایش دغدغه‌ها و مشغله‌های روزانه، برنامه ریزی برای دورهم بودن‌ها به شیوه گذشته گاهی سخت و امکان ناپذیر به نظر می‌آید.

سال نو مبارک

مارس 16, 2019 12:05 Published by

همراهان همیشگی؛ در انتهای هرسال بنا به سنت‌مان در مهرام، به رسمِ شادباش نوروز، هدایایی پیشکش‌تان می‌کردیم. در آستانه‌ی چرخشِ سال، با توجه به نیاز روزافزون سرزمین‌مان به هم‌بستگی و هم‌دلیِ جمعی، بر آن شدیم این روند را دگرگون و تلاش‌هایمان را معطوف به هدف والاتر آبادانی ایران کنیم. در گام نخست، به نمایندگی از شما، مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان را به مدرسه‌سازی در استان سیستان و بلوچستان اختصاص دادیم. امیدواریم این تغییر نگرش آغازگر جنبش همگانی فراهم‌سازی «فرصت‌های آموزشی برابر» برای کودکان مناطق محروم کشورمان شود.

کمپین ترشی و شوریجات مهرام

دسامبر 12, 2018 9:43 Published by

ترشی و شور درست کردن فقط یک تکنیک جهانی نیست؛ بلکه تکنیک باستانی هم می باشد. هزاران سال است که ما و اجدادمان در جستجوی روش هایی برای نگه داری غذاها هستیم تا در زمستان های طولانی، قحطی‌ها و سایر مواقع نیاز از آن ها استفاده کنیم. به عبارتی استفاده طولانی مدت از سبزیجات و تره بار از طریق افزودن سرکه و یا آب نمک بدون استفاده از هر گونه مواد نگهدارنده صنعتی قدمت باستانی دارد.

کمپین جادوی خوش مزگی

اوت 25, 2018 11:29 Published by

کمپین سس فرانسوی مهرام از تاریخ 28 مرداد ماه آغاز شد، هدف از اجرای کمپین معرفی سس فرانسوی به عنوان طعم دهنده بی نظیر برای سالاد و غذاهای فست فود می باشد. برای دریافت مطالب و دستور آشپزی های مربوط به این محصول کلیک کنید.