۱۲غذایی که کودکان می توانند آن را با کچاپ بخورند

۱۲غذایی که کودکان می توانند آن را با کچاپ بخورند

فرستاده شده در شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷

۱- فیش اند چیپس

پیشنهادی برای علاقه مندان به سس گوجه فرنگی ،‌شما می توانید ماهی را با سس طعم دار کرده و آن را با چیپس پر کنید .

۲- پای چوپان

در اینجا به یک نکته هوشمندانه اشاره شده است : با گوشت گاو و به اندازه لازم چاشنی ،‌سیب زمینی و مسلما سس گوجه فرنگی شما می توانید کودکانتان را عاشق سبزیجات کنید .

۳- برگر با سس کچاپ

آیا زمانی که شما کچاپ خودتون رو عوض کنید کودکانتان متوجه می شوند ؟ این همبرگر نازک زمانی لذیذ می شود که سسی را که از سس کچاپ استفاده کنید.

۴-قابلمه ماکارونی با پنیر

شما عاشق این غذای مغذی و ماکارونی خامه ای می شوید . بچه ها دوست دارند سس کچاپ رو با قاشق بخورند . اضافه کردن مقداری نخود فرنگی یک راه حل خوب  می باشد .

۵ – بوقلمون کاتسو

۶- املت پنیری

تمام سبزیجات پلاسیده خودتان را داخل این املت بریزید . نگران نباشید کار درستی انجام می دهید و نگران مهارت خودتان در آشپزی نباشید . سبزیجات به همراه املت تخم مرغ و کچاپ یک ترکیب عالی می شود .

۷-کوکوسیب زمینی

بعضی وقتها کوکو سیب زمینی های شما را با خامه ترش میل می کنید و بعضی وقتها با سس سیب اما در اغلب اوقات با سس گوجه خورده می شود . این کوکوهای سرخ شده مناسب کسانی است که دست های کوچکی دارند .

۸- مرغ کبابی یونانی

از مراحل اول این کباب ورز دادن و سس گوجه فرنگی آن می باشد . مواد تشکیل دهنده این غذا شامل : روغن زیتون ،‌آب لیمو ،‌سرکه قرمز ،مرزه ،آویشن و سیر می باشد .

۹- ژامبون با انبه آب دار

همبرگر فقط برای تعطیلات آخر هفته نیست . یک ژامبون دودی از فروشگاه خریداری کنید و آن را با یک ترکیب ساده از ادویه انبه و خردل طعم دار کنید. شما می توانید آن را با سس کچاپ هم طعم دار کنید .

۱۰_ عدس و تکه های گوشت گاو

یکی از ارزان ترین حبوبات در غذای سنتی گوشتی سالم عدس می باشد . در این دستور غذایی ۴/۱ پیمانه سس گوجه فرنگی استفاده شده که می توانید به دلخواه تغییر دهید . مواد تشکیل دهنده این غذا عدس ،‌گوشت گاو و سس گوجه فرنگی می باشد

۱۱-وافل ویچ

سس مخصوص چیست؟ ترکیبی از کچاپ و مایونز می باشد . تنها سس خوشمزه ای که یک ساندویچ نیاز دارد . ترکیبی از دو فست فود سریع وافل و بیکن  ترکیبی که والدین هم به آن علاقه دارند .

۱۲ – مرغ سوخاری انگشتی

برشتوک یا کرنفلکس نوعی پوشش خوشمزه برای مرغ پخته شده می باشد. که باعث ترد شدن آن پس از سرخ کردن می شود .  اما نقطه اوج آن به سس کچاپ ، سس آلو و عسل مربوط می شود .

بازگشت به مقالات