۱۰استفاده باورنکردنی برای مایونز

۱۰استفاده باورنکردنی برای مایونز

فرستاده شده در شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷

۱- پاک کننده مواد چرب و چسبناک

اگر نمی توانید با صابون و آب دست هایتان را تمیز کنید شانستان را با سس مایونز امتحان کنید . یک پاک کننده فوق العاده شیره درخت، روغن، گریس ماشین و چربی ها می باشد . از آب گرم و صابون برای تمیزی بیشتر نیز استفاده کنید . مایونز یک شاهکار برای پاک کردن هر ماده چسبناکی از روی پوست می باشد .

۲- براق کردن گیاهان

همیشه جای تعجب که چرا گل های داخل فروشگاه انقدر شاداب و براق هستند. ترفندی که فروشندگان استفاده می کنند بسیار ساده است . آنها فقط از سس مایونز استفاده می کنند . سس مایونز را با یک دستمال کاغذی به آرامی روی برگها مالیده و مشاهده کنید که چقدر تمیز و براق می شوند.

۳- از بین بردن جای لکه از چوب

برای پاک کردن جای لیوان از روی میز می توانید مقداری سس مایونز را روی آن گذاشته و با دستمال کاغذی بمالید و سپس دستمال را برای چند ساعت بر روی لکه بگذارید دستمال رطوبت را جذب کرده و جای لکه را از بین می برد .

۴- کشتن شپش

یک راه طبیعی برای از بین بردن شپش سس مایونز می باشد . باید مقداری از سس مایونز را روی پوست گذاشته و چند ساعت صبر کنید . خواهید دید که شپش ها در زیر مایونز چگونه از بین می روند .

۵- نرم کننده مو خانگی

استفاده از سس مایونز به عنوان نرم کننده مو راحتترین راه می باشد . موهایتان را به سس مایونز آغشته کرده و به مدت ۳۰ دقیقه صبر کنید.

۶- کاهش درد آفتاب سوختگی

سس مایونز به عنوان یک پماد آفتاب سوختگی عالی است . توجه داشته باشید مایونز درمان آفتاب سوختگی نیست فقط به دلیل داشتن روغن باعث خنکی سطح پوست و کاهش درد می شود . پس از آن می توان به عنوان یک مسکن یاد کرد .

۷- پاک کننده مداد شمعی

همانطور که کشتن شپش ها هیجان زده تان می کند نقاشی کودکانتان هم روی دیوار باعث هیجان شما می شود . نگران نباشید برای پاک کردن هنر کودکتان از روی دیوار کافیست کمی سس مایونز را بر روی آن بمالید و با دستمال تمیز پاک کنید .

۸- برای ناخن های ضعیف

کمی احمقانه به نظر می رسد که نرم ترین غذای دنیا انقدر قوی باشد . یکی از بهترین درمان ناخن های ضعیف سس مایونز است . فقط کافیه چند روز بروی ناخن هایتان سس مایونز بمالید و تاثیر آن را مشاهده کنید .

۹- پیانو خودتان را نو کنید

اگر کلیدهای پیانو شما کهنه و کدر به نظر می آیند بهتر اس به جای خرید پولیش های گران قیمت از سس مایونز و دستمال تمیز استفاده کنید .

۱۰- پاک کردن جای برچسب

همیشه جای برچسب ها زمانبر و بعضی اوقات غیر ممکن می باشد برای راحت تر شدن این کار فقط کمی سس مایونز نیاز می باشد .

 

بازگشت به مقالات