چرا کودکان عاشق سس کچاپ هستند ؟

چرا کودکان عاشق سس کچاپ هستند ؟

فرستاده شده در شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷

اگر تا کنون سعی کردید که کودک خودتان را با زور، کشمکش یا حتی با گول زدن ترغیب به خوردن غذایی سالم کنید و نتوانسته اید من به شما یک محصول شگفت انگیز را معرفی می کنم . سس کچاپ یه معجزه است . با سس کچاپ می توانید خوردن هر سبزیجاتی را برای کودکان قابل تحمل کنید .

حس چشایی کودکان

حس چشایی کودکان متفاوت با بزرگسالان می باشد . حتی بعضی کودکان به خاطر خواص ژنتیکی که دارند نسبت به طعم های تلخ حساستر می باشند . این مسئله میتواند غذا خوردن برای این کودکان را سخت تر کند . طرز تفکرو نوع رشد کودک از نظر ژنتیکی می تواند تاثیر زیادی در ارتباط او با غذا در حال حاضر و آینده او داشته باشد . بررسی و تحلیل تغییر حس چشایی کودکان در مراحل مختلف سخت است . اما این مشخص است که کودکان اشتیاق بیشتری به طعم های شیرین مانند کچاپ دارند نسبت به طعم های تلخ و گیرا .

برای اکثر کودکان طعم های تلخ بعضی از غذا ها، ‌گلابی یا کلم بروکلی با گذشت زمان از بین می رود . شما باید این را بدانید که کودک شما در طیف زیادی از سبزیجات و سالاد رشد می کند کمی سخته که بدانید چه کاری باید انجام بدهید .

بررسی ناشناخته ها

کودکان به طور مداوم در معرض غذاهای جدید و ترکیبات جدیدی از مواد هستند . برای برخی از والدین این موضوع ماجراجویی و برای برخی تهدید محسوب می گردد . ما به عنوان یک دوست راه های قابل اطمینان را به شما پیشنهاد می کنیم . سس کچاپ یکی از آن راه ها ی مطمئن برای کودکان شما می باشد . افزودن سس کچاپ به همه چیز یک راه ساده برای کودکان پرشور می باشد . طعم شیرین کچاپ تمام طعم های تلخ را مدیریت می کند . نگران مصرف بیش از حد سس کچاپ توسط کودک خودتان نباشید . شما باید این را بدانید که بیش از نیمی از سس کچاپ تولید شده در آمریکا به مصرف کودکان می رسد .

صبور باشید زمانی که کودکان به دوران نوجوانی می رسند ذائقه های متفاوتی پیدا می کنند .

بازگشت به مقالات